Кухарський набір Maestro MR-1546
Фото 5 |
Maestro MR-1546 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1546
Усі ціни 21 →Кухонний набір Maestro 7 пр. (MR-1546) | 1 564 грн. |
Кухонный набор Maestro 7 пр. (MR-1546) | 1 525 грн. |
Кухонный набор Maestro 1546-MR | 1 710 грн. |
Maestro MR-1546 | 1 839 грн. |
Кухонний набір Maestro - 7 од MR-1546 (000018053) | 1 979 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →