Кухарський набір Maestro MR-1590
Фото 6 |
Maestro MR-1590 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1590
Усі ціни 19 →Кухонний набір Maestro MR-1590 | 185 грн. |
Набір кухонного приладдя силіконові 4пр. MR - 1590 Maestro | 488 грн. |
Кухонний набір силікон, 4пр. Maestro Зелений MR-1590 | 198 грн. |
Кухонний набір силікон, 4пр. Maestro Бежевий MR-1590 | 198 грн. |
Кухонний набір силікон, 4пр. Maestro Блакитний MR-1590 | 198 грн. |
ще 14 пропозицій
Колірні варіанти
- Червоний
- Зелений
РекомендуємоПорівняти в таблиці →