Плойка Maestro MR-273
Maestro MR-273 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-273
Усі ціни 10 →Плойка Maestro MR-273 | 469 грн. |
Maestro 273-MR | 511 грн. |
Плойка для волосся конусна Maestro MR-273s (DR-000074637) TRG-152945 | 608 грн. |
Щипці для волосся Maestro MR-273 | 672 грн. |
Плойка для волосся Maestro MR-273 | 544 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →