Праска Maestro MR-305
Maestro MR-305 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-305
Усі ціни 18 →Праска Maestro MR-305С | 720 грн. |
Праска з парою Maestro MR-305C | 700 грн. |
Праска Maestro MR-305C | 749 грн. |
Праска MR-305C 2200 Вт підошва з керамічним покриттям «паровий удар», само | 740 грн. |
Праска Maestro MR-305С MR-305 C | 685 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості праски Maestro MR-305:
- Функція розбризкування
- Три робочі режими
- Білий з фіолетовим
- Білий з сірим
РекомендуємоПорівняти в таблиці →