Дорожній праска Maestro MR-318
Відео 1Фото 10 |
Maestro MR-318 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-318
Усі ціни 11 →Maestro 318-MR | 535 грн. |
Праска Maestro MR-318 | 529 грн. |
Праска MR-318 1200 Вт. Нерж/сталь,режими: сухе прасування, відпарювання, р | 583 грн. |
Праска зі складною ручкою Maestro MR-318 | 728 грн. |
Праска дорожня Maestro MR-318 | 736 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →