Кавомолка Maestro MR-450
Фото 6 |
Maestro MR-450 |
|
Недорога імпульсна кавомолка, обладнана роторним ножем. Належить до моделей початкового рівня доступної цінової категорії. Призначена для подрібнення зерен, різних круп, горіхів і спеція. Може також використовуватися для помелу сухих трав та інших інгредієнтів помірної твердості. Обладнана чашею і роторним ножем з нержавіючої сталі, причому ємність чаші така, що за одне завантаження можна подрібнити до 70 г кавових зерен.
Цього достатньо для приготування до 10 чашок і міцного ароматного напою. Регулювання дисперсності помелу виконується вручну, для кращого подрібнення необхідно збільшити тривалість утримання кнопки включення двигуна. Візуальний контроль результатів роботи кавомолки Maestro MR 450 можна виконувати через прозору полімерну вставку в кришці. Машина обладнана системою автоматичного блокування запуску ножового блока при відкритій кришці. Прогумовані ніжки не дають кавомолці ковзати, навіть якщо розташувати її на скляної стільниці. Компактні габарити і спеціальний відсік для намотування електричного кабелю полегшують вирішення питання зберігання. Виробник забезпечує повну річну гарантію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro MR-450
Усі ціни 28 →Кавомолка Maestro MR-450 Blue | 525 грн. |
Кавомолка електрична Maestro MR-450-BLUE | 607 грн. |
Maestro MR-450-GREY | 454 грн. |
Кавомолка Maestro MR-450 Grey | 455 грн. |
Кавомолка електрична Maestro MR-450S 150 Вт 70 г Білий (MR-450) TRG-10468 | 597 грн. |