Тепловентилятор Maestro MR-929
Maestro MR-929 термостатрегулювання температуритаймерпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-929
Усі ціни 7 →Обігрівач Maestro MR-929 | 1 873 грн. |
Тепловентилятор Maestro MR-929 | 1 693 грн. |
Обігрівач настінний Maestro MR-929 2000 Вт | 4 000 грн. |
Настінний обігрівач MR-929 Maestro | 2 110 грн. |
Обігрівач Maestro MR-929 | 2 146 грн. |
Обігрівач настінний керамічний Maestro (MR-929) | 2 325 грн. |
Настінний обігрівач Maestro MR-929 2000 Вт | 2 396 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →