Сковорідка Maestro Classic MR1201-26 26 см
Фото 9 |
Maestro Classic MR1201-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1201-26 26 см
Усі ціни 24 →Сковорода Maestro MR-1201-26 (26 см) | 561 грн. |
Сковорода Maestro MR-1201-26 (26 см) | 555 грн. |
Maestro 1201-26-MR | 497 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1201-26 | 509 грн. |
Maestro MR-1201-26 | 694 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR1201-26
Ціни на Maestro Classic MR1201-26 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1201-20 20 см | від 375 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1201-24 24 см | від 449 грн. | 30 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1201-26 26 см | від 497 грн. | 29 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1201-28 28 см | від 542 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →