Сковорідка Maestro Classic MR1201-28 28 см
Фото 9 |
Maestro Classic MR1201-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1201-28 28 см
Усі ціни 22 →Сковорода Maestro MR-1201-28 (28 див) | 608 грн. |
Maestro 28 см (MR-1201-28) | 600 грн. |
Сковорода с крышкой Maestro 28 см 1201-28-MR | 653 грн. |
Maestro 1201-28-MR | 542 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1201-28 | 549 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR1201-28
Ціни на Maestro Classic MR1201-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1201-20 20 см | від 375 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1201-24 24 см | від 449 грн. | 30 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1201-26 26 см | від 497 грн. | 29 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1201-28 28 см | від 542 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →