Сковорідка Maestro Basic MR1211-14 14 см сірий
Фото 6 |
Maestro Basic MR1211-14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR1211-14 14 см сірий
Усі ціни 20 →Сковорода без крышки Maestro 14 см 1211-14-MR | 187 грн. |
Сковорода Maestro MR-1211-14 Rainbow Granite | 226 грн. |
Maestro 1211-14-MR | 154 грн. |
Сковорода універсальна Maestro Basic MR-1211-14 14 см | 253 грн. |
Сковорода Maestro MR-1211-14 | 387 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →