Сковорідка для млинців Maestro Basic MR1212-25 25 см
Фото 5 |
Maestro Basic MR1212-25 23 см25 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR1212-25 25 см
Усі ціни 24 →Сковорода для блинов с лопаткой Maestro 25 см 1212-25-MR | 428 грн. |
Maestro 1212-25-MR | 392 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1212-25 | 363 грн. |
Maestro MR-1212-25 | 562 грн. |
Сковорода для млинців Maestro MR 1212-25 Rainbow 25см Basic з лопаткою | 449 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Maestro Basic MR1212-25
Ціни на Maestro Basic MR1212-25 |
---|---|---|---|---|
Maestro Basic MR1212-23 23 см | від 330 грн. | 17 пропозицій | ||
Maestro Basic MR1212-25 25 см | від 360 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →