Сковорідка Maestro MR1214-26 26 см
Фото 8 |
Maestro MR1214-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1214-26 26 см
Усі ціни 24 →Maestro Granite 26см (MR1214-26) | 539 грн. |
Maestro Granite 26см (MR1214-26) | 530 грн. |
Maestro 1214-26-MR | 535 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1214-26 1214-26м | 532 грн. |
Maestro MR-1214-26 | 662 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Maestro MR1214-26
Ціни на Maestro MR1214-26 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1214-24 24 см | від 446 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro MR1214-26 26 см | від 510 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro MR1214-28 28 см | від 516 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →