Сковорідка Maestro MR1214-28 28 см
Фото 8 |
Maestro MR1214-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1214-28 28 см
Усі ціни 24 →Сковорода Maestro Granite 28 см (MR1214-28) | 586 грн. |
Сковорода Maestro Granite 28 см (MR1214-28) | 577 грн. |
Maestro 1214-28-MR | 516 грн. |
Maestro MR-1214-28 | 775 грн. |
Соковод універсальний Maestro MR-1214-28 28 см | 789 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Maestro MR1214-28
Ціни на Maestro MR1214-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1214-24 24 см | від 446 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro MR1214-26 26 см | від 510 грн. | 29 пропозицій | ||
Maestro MR1214-28 28 см | від 516 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →