Сковорідка Maestro Elite MR1225-24 24 см
Фото 7 |
Maestro Elite MR1225-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR1225-24 24 см
Усі ціни 29 →Maestro 24см Granite індукційне дно (1225-24) | 718 грн. |
Maestro 24см Granite индукционное дно (1225-24) | 706 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1225-24 1225-24м | 693 грн. |
Maestro MR-1225-24 | 1 031 грн. |
Maestro 1225-24-MR | 665 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR1225-24
Ціни на Maestro Elite MR1225-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR1225-20 20 см | від 563 грн. | 31 пропозиція | ||
Maestro Elite MR1225-24 24 см | від 665 грн. | 33 пропозиції | ||
Maestro Elite MR1225-28 28 см | від 755 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →