Термос Maestro MR1631-150N 1.5 л
Фото 4 |
Maestro MR1631-150N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1631-150N 1.5 л
Усі ціни 13 →Термос Maestro 1.5 л зелений (MR1631-150N-GREEN New) | 660 грн. |
Термос Maestro 1.5 л зеленый (MR1631-150N-GREEN New) | 649 грн. |
Maestro MR-1631-150N | 650 грн. |
Термос 1,5л Maestro MR-1631-150N | 886 грн. |
Термос Maestro 1.5 синій (MR1631-150N-BLUE New) | 660 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Maestro MR1631-150N
Ціни на Maestro MR1631-150N |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1631-100N 1 л | від 455 грн. | 11 пропозицій | ||
Maestro MR1631-120N 1.2 л | від 513 грн. | 26 пропозицій | ||
Maestro MR1631-150N 1.5 л | від 649 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →