Термос Maestro MR1636-60 0.6 л
Відео 1Фото 4 |
Maestro MR1636-60 |
|
Відносно недорогий термос торгової марки Maestro призначається для їжі, оскільки оснащений широкою горловиною, що дозволяє помістити всередину різні великі шматки їжі. Ця ж особливість спрощує догляд після експлуатації: очищення внутрішніх стінок колби не повинна викликати труднощів. Сам харчовий термос Maestro MR1636 зроблений з нержавіючої сталі і передбачає звичні подвійні стінки, покликані забезпечити гідну теплоізоляцію.
Ємність становить 600 мл, чого вистачить для зберігання однієї великої порції їжі на дорослого або декількох перекусів. За герметичність відповідає традиційна закручується кришка, яка також може бути використана в ролі тарілки. Додатково в комплект поставки також включена Пластикова піала (миска), тобто фактично є комплект посуду на двох. До додаткових фішок моделі належать ручки для перенесення на кришці, які завбачливо зроблені складними.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro MR1636-60 0.6 л
Усі ціни 50 →Термос Maestro MR1636-80 | 548 грн. |
Maestro MR-1636-60 | 683 грн. |
Maestro 1636-60-MR | 465 грн. |
Термос харчовий Maestro MR-1636-110 1100 мл | 771 грн. |
Термос Maestro MR1636-110 | 577 грн. |