Термос Maestro MR1638-75 0.75 л
Maestro MR1638-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1638-75 0.75 л
Усі ціни 21 →Maestro 1638-75-MR | 343 грн. |
Термос Maestro 750 мл Коричневий MR1638-75 | 539 грн. |
Термос Maestro 750 мл Коричневий MR1638-75 | 645 грн. |
Термос питний Maestro MR-1638-75 750 мл | 539 грн. |
Термос Maestro MR-1638-75 0.75 л Нержавіюча сталь | 515 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Maestro MR1638-75
Ціни на Maestro MR1638-75 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1638-50 0.5 л | від 235 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro MR1638-75 0.75 л | від 340 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro MR1638-100 1 л | від 365 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →