Набір посуду Maestro Classic MR2120-12
Відео 1Фото 12 |
Maestro Classic MR2120-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR2120-12
Усі ціни 20 →Maestro 12 предметов (MR2120) | 2 194 грн. |
Набір посуду Maestro 12 предметів (2120-12-MR) | 2 303 грн. |
Maestro 2120-12-MR | 1 955 грн. |
Maestro MR-2120-12 | 2 588 грн. |
Набір посуду нержавіючий Maestro - 1,5 х 2 х 2 х 3 х 5 х 1,5 л 6 шт MR-212 | 2 879 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Комплектація:
- Ківш з кришкою 16 см, об'єм 1.5 л
- Каструля з кришкою 16 см, об'єм 1.5 л
- Каструля з кришкою 18 см, об'єм 2.0 л
- Каструля з кришкою 20 см, об'єм 3.0 л
- Каструля з кришкою 24 см, об'єм 5.0 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →