Набір посуду Maestro Classic MR2120-6L
Maestro Classic MR2120-6L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR2120-6L
Усі ціни 27 →Набір каструль Maestro MR-2120-6L (6ін срібло) | 1 283 грн. |
Набор кастрюль Maestro MR-2120-6L (6пр серебро) | 1 252 грн. |
Набір посуду Maestro 6 предметів (2120-6L-MR) | 1 291 грн. |
Maestro 2120-6L-MR | 1 139 грн. |
Набір посуду Maestro MR-2120-6L | 1 291 грн. |
ще 20 пропозицій
Комплектація:
- Каструля з кришкою 16 см, 1.5 л
- Каструля з кришкою 24 см, 5 л
- Каструля з кришкою - 20 см, 3 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →