від 558 грн.класична, з кришкою, 22 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: титан
від 815 грн.каструля, для індукції, до 24 см, до 3.8 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 815 грн.глибока сковорідка, з кришкою, 24 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: титан
від 1 133 грн.каструлі, 3 шт, для індукції, від 16 см, до 24 см, від 1.5 л, до 5 л, сталь, без антипригарного
від 606 грн.класична, з кришкою, 24 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: титан
від 595 грн.каструля, для індукції, до 18 см, до 2.2 л, сталь, без антипригарного
від 928 грн.глибока сковорідка, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: титан
від 586 грн.каструля, для індукції, до 20 см, до 3.2 л, алюміній, антипригарне покриття: кераміка
від 642 грн.глибока сковорідка, з кришкою, 20 см, стінки 5 мм, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: титан
від 867 грн.каструля, для індукції, до 24 см, до 6 л, сталь, без антипригарного
від 542 грн.глибока сковорідка, 28 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 793 грн.пароварка, 3 шт, для індукції, до 18 см, до 2 л, сталь, без антипригарного
від 999 грн.класична, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: титан
від 620 грн.каструля, для індукції, до 18 см, до 3 л, сталь, без антипригарного
від 497 грн.глибока сковорідка, 26 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 499 грн.каструля, для індукції, до 18 см, до 2.8 л, сталь, без антипригарного
від 375 грн.глибока сковорідка, 20 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 626 грн.каструля, для індукції, до 20 см, до 3 л, сталь, без антипригарного
від 373 грн.класична, 20 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній
від 596 грн.каструля, для індукції, до 18 см, до 2.5 л, сталь, без антипригарного