Каструля-пароварка Maestro Classic MR2900-28
Фото 7 |
Maestro Classic MR2900-28 8 л12 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR2900-28
Усі ціни 14 →Мантоварка Maestro MR2900-28 | 1 337 грн. |
Мантоварка Maestro MR2900-28 | 1 304 грн. |
Maestro MR-2900-28 | 2 190 грн. |
Мантоварка 28 см Maestro MR-2900-28 | 2 401 грн. |
Мантоварка Maestro MR-2900-28 | 1 441 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR2900-28
Ціни на Maestro Classic MR2900-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR2900-28 | від 1 304 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Classic MR2900-32 | від 1 575 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →