Ківш Maestro Elite MR3507-16S
Maestro Elite MR3507-16S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR3507-16S
Усі ціни 26 →Ківш Maestro 3507-16S (16 см, 1.9 л) | 605 грн. |
Ковш с крышкой Maestro 16см, 1,7 л (MR-3507-16S) | 596 грн. |
Maestro 3507-16S-MR | 602 грн. |
Maestro MR-3507-16S | 791 грн. |
Ківш з кришкою 1.7 л Maestro MR-3507-16S | 868 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →