Каструля Maestro Basic MR3513-20
Фото 9 |
Maestro Basic MR3513-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR3513-20
Усі ціни 16 →Maestro 3513-20-MR | 393 грн. |
Каструля 3,9 л Maestro MR-3513-20 | 588 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3513-20 3,9 л 20 см | 588 грн. |
Каструля нерж.сталь, 3,9 л, d20см Maestro MR-3513-20 | 461 грн. |
Каструля Maestro MR-3513-20 (3,9 л, 20 см) | 523 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Maestro Basic MR3513-20
Ціни на Maestro Basic MR3513-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Basic MR3513-16 | від 317 грн. | 20 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3513-18 | від 353 грн. | 18 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3513-20 | від 393 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3513-22 | від 456 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3513-24 | від 530 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3513-26 | від 601 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →