Каструля Maestro Elite MR3514-16
Фото 3 |
Maestro Elite MR3514-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR3514-16
Усі ціни 7 →Каструля Каструля Maestro MR-3514-16 | 533 грн. |
Кастрюля Кастрюля Maestro MR-3514-16 | 525 грн. |
Maestro 3514-16-MR | 531 грн. |
Каструля Maestro MR-3514-16 (1,3 л, 16 см) | 651 грн. |
Каструля нержавіюча Maestro-Elite 160мм x 1.3л (MR-3514-16) | 573 грн. |
Каструля нержавійка з кришкою Maestro 16 см, 1.3 л (MR-3514-16) | 723 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3514-16 | 697 грн. |
Модификації Maestro Elite MR3514-16
Ціни на Maestro Elite MR3514-16 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR3514-16 | від 525 грн. | 9 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3514-22 | від 732 грн. | 12 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3514-20 | від 642 грн. | 18 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3514-24 | від 886 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →