Каструля Maestro Classic MR3517-14
Фото 6 |
Maestro Classic MR3517-14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3517-14
Усі ціни 20 →Каструля Maestro 14л Ø30см (MR3517-14) | 1 160 грн. |
Кастрюля Maestro 14л Ø30см (MR3517-14) | 1 141 грн. |
Кастрюля Maestro 30x20см 14л (3517-14-MR) | 1 218 грн. |
Maestro 3517-14-MR | 1 053 грн. |
Maestro MR-3517-14 | 1 809 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3517-14
Ціни на Maestro Classic MR3517-14 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3517-24 | від 1 348 грн. | 4 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3517-14 | від 1 053 грн. | 22 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3517-16 | від 1 044 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3517-18 | від 1 103 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →