Сковорідка Maestro Classic MR4924 24 см
Відео 1Фото 6 |
Maestro Classic MR4924 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR4924 24 см
Усі ціни 22 →Сковорода Maestro Prima 4924-MR (24см, скло кришка / знімна ручка) | 745 грн. |
Сковорода Maestro Prima 4924-MR (24см, стекло крышка/съемная ручка) | 731 грн. |
Maestro 4924-MR | 729 грн. |
Сковорода MR-4924 Литой алюминий, EXCILON CERAMIC, крышка | 741 грн. |
Maestro MR-4924 | 1 032 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maestro Classic MR4924
Ціни на Maestro Classic MR4924 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR4920 20 см | від 566 грн. | 32 пропозиції | ||
Maestro Classic MR4924 24 см | від 690 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro Classic MR4926 26 см | від 808 грн. | 26 пропозицій | ||
Maestro Classic MR4928 28 см | від 835 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →