Сабвуфер Magnat Signature Sub 530A
Фото 5 |
Magnat Signature Sub 530A
2020 рік
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:140 Вт
Частотний діапазон:20 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики Signature Sub 530A
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magnat Signature Sub 530A
Усі ціни 12 →Magnat Signature Sub 530 A Black офіційна гарантія | 23 499 грн. |
Домашній кінотеатр Magnat Signature Sub 530A Czarny | 27 347 грн. |
Magnat Signature Sub 530A Czarny | 26 680 грн. |
Magnat Signature Sub 530A Czarny | 27 347 грн. |
Сабвуфер Magnat Signature Sub 530 A Mocca | 20 999 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →