Радіокерована машина Maisto Cyklone Twist (82094)
Відео 2Фото 6 |
Maisto Cyklone Twist
Тип:шосейні
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 4 км/год
Привод:задній
Передні колеса обертаються на 360 градусів
Всі характеристики
Характеристики Cyklone Twist
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maisto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maisto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maisto Cyklone Twist
Усі ціни 6 →Машинка Maisto Tech Cyclone twist на радіокеруванні біло-червона (82094.wh | 429 грн. |
Радиоуправляемая игрушка Maisto RC Cyklone Twist черно-голубой (82094 blac | 624 грн. |
Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist чорно-блакитний (82094 black | 615 грн. |
Maisto Радіокерована іграшка Maisto RC Cyklone Twist чорно-блакитний (8209 | 615 грн. |
Машинка Maisto Tech Cyclone twist на радіокеруванні біло-червона (82094.wh | 713 грн. |
Машина на радіокеруванні Cyclone Twist, Maisto (чорно-блакитна), 82094 bla | 794 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →