Вудилище Major Craft Solpara SPX-862MW
Major Craft Solpara SPX-862MW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Major Craft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Major Craft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Major Craft Solpara SPX-862MW
Усі ціни 7 →Спининговое удилище Major Craft Solpara New SPX-862MW 2.59m 7-21g Reg.Fast | 4 621 грн. |
Вудилище Major Craft Solpara New Wind Game SPX-862MW 2.59m 7-21g (772.73.0 | 4 620 грн. |
Удилище Major Craft Solpara New Wind Game SPX-862MW 2.59m 7-21g (772.73.01 | 4 581 грн. |
Вудилище Major Craft Solpara New Wind Game SPX-862MW 2.59m 7-21g (772.73.0 | 4 620 грн. |
Major Craft Вудилище Major Craft Solpara New Wind Game SPX-862MW 2.59m 7-2 | 4 620 грн. |
Спінінг Major Craft Solpara New Wind Game SPX-862MW 2.59m 7-21g (1013-772. | 4 620 грн. |
Вудилище Major Craft Solpara New Wind Game SPX-862MW 2.59m 7-21g (772.73.0 | 6 736 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →