Литий диск MAK Raptor 6 9x20/6x139,7 ET20 DIA112
Відео 4Фото 4 | від 10 238 до 11 976 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):112 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації MAK Raptor 6 1
Характеристики
MAK Raptor 6 9x20/6x139,7 ET20 DIA112 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Raptor 6 9x20/6x139,7 ET20 DIA112
Сортувати
Литые диски Mak Raptor 6 R20 W9 PCD6x139.7 ET20 DIA112 (graphite) 10014483 | 10 990 грн. |
Mak Raptor (R20 W9.0 PCD6x139.7 ET20 DIA112) графит | 10 867 грн. |
Диски Mak Raptor 6 9x20 6x139,7 ET20 DIA112 (graphite) | 10 558 грн. |
Mak Raptor 6 graphite (R20 W9.0 PCD6x139.7 ET20 DIA112) | 10 972 грн. |
Mak Raptor 9x20 6x139.7 ET20 DIA112 GR | 10 410 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі