Литий диск MAK Stone 6 7,5x17/6x139,7 ET30 DIA112
Фото 3 | від 9 255 до 10 099 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):112 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MAK Stone 6 32
Характеристики
MAK Stone 6 7,5x17/6x139,7 ET30 DIA112 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 6 7,5x17/6x139,7 ET30 DIA112
Сортувати
Mak STONE 6 Silver (R17 W7.5 PCD6x139.7 ET30 DIA112) | 9 799 грн. |
Диски Mak Stone 6 7,5x17 6x139,7 ET30 DIA112 (gloss black) (1001082108) | 9 255 грн. |
Mak STONE 6 Black Mirror Face (R17 W7.5 PCD6x139.7 ET30 DIA112) | 10 099 грн. |
Диски MAK Stone6 Gloss Black R17 W7,5 PCD6x139,7 ET30 DIA112 ID39301 | 9 841 грн. |
Диски MAK Stone6 Black Mirror R17 W7,5 PCD6x139,7 ET30 DIA112 ID39297 | 9 968 грн. |
Закрити
Схожі