Ящик для інструменту Makita 821550-0
Відео 1Фото 2 |
Makita 821550-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 821550-0
Усі ціни 8 →Кейс для електроінструментів Makpac 2 MAKITA (821550-0) | 1 477 грн. |
Універсальний кейс Makita Makpac 2 821550-0 | 1 399 грн. |
Кейс універсальний для транспортування Makita Makpac 2 821550-0 | 1 513 грн. |
Кейс для инструмента Makita (821550-0) | 1 870 грн. |
Кейс для электроинструмента Makita 821550-0 | 1 543 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Makita 821550-0
Ціни на Makita 821550-0 |
---|---|---|---|---|
Makita 821549-5 | від 1 030 грн. | 4 пропозиції | ||
Makita 821550-0 | від 1 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Makita 821551-8 | від 1 399 грн. | 9 пропозицій | ||
Makita 821552-6 | від 1 890 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →