Кейс Makita 824806-0
Makita 824806-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 824806-0
Усі ціни 15 →Пластмасовий кейс для ексцентрикової шліфувальної машини Makita BO4555, BO | 514 грн. |
Пластмасовий кейс Makita для шліфмашин 824806-0 | 550 грн. |
Кейс для инструмента Makita (824806-0) | 650 грн. |
Кейс Makita для шліфмашини (824806-0) | 650 грн. |
Кейс для ексцентрикової шліфмашини Makita BO4555, BO4557, BO4565 (410х190х | 566 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →