Компресор Makita AC1300 20 л
Відео 1Фото 7 |
Makita AC1300 20 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita AC1300 20 л
Компресор Makita AC 1300 AC1300 | 16 999 грн. |
Компрессор Makita AC1300 | 15 699 грн. |
Компресор Makita AC1300 | 20 571 грн. |
Компресор Makita AC1300 | 15 998 грн. |
Компресор Makita AC 1300 | 15 689 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель AC1300 — об'єм ресивера 20 л
- Модель AC1350 — об'єм ресивера 50 л
Модификації Makita AC1300
Ціни на Makita AC1300 |
---|---|---|---|---|
Makita AC1300 20 л | від 15 689 грн. | 5 пропозицій | ||
Makita AC1350 50 л | від 16 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →