Біти / торцеві голівки Makita B-68317
Фото 7 |
Makita B-68317 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita B-68317
Усі ціни 16 →Набір біт у футлярі форми батареї Makita LXT 31 шт (B-68317) | 593 грн. |
Набір біт Makita у футлярі форми батареї LXT, 31 шт B-68317 | 399 грн. |
Набір біт у футлярі у формі батареї LXT Makita 31 шт B-68317 | 399 грн. |
Набор бит и битодержатель Makita у футляре форме батареи, 31 шт B-68317 | 750 грн. |
Набор бит Makita 1/4" 31ед. (B-68317) | 750 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →