Ексцентрикова шліфмашина Makita BO6050J
Відео 18Фото 8 |
Makita BO6050J без кейскейс 230 В |
|
Потужна, надійна і універсальна ексцентрикова шліфувальна машина, що підтримує два режими роботи: обертальний і вібраційний. Належить до сімейства професійного інструменту Makita, здатного легко переносити тривалі робочі сесії зі значними навантаженнями. Може застосовуватися для шліфування будь-якого ступеня чистоти і ретельності — від первинної чорнової обробки до тонкої фінішній.
При встановленні відповідних кіл, ексцентрикова машина Makita BO6050J впевнено впорається із завданнями тонкого полірування. Ефективно працює з будь-якими породами дерева, сталями та кольоровими металами, натуральним і штучним каменем, пластмасами і навіть лакофарбовими покриттями. Середня амплітуда коливань досягає 5,5 мм, а частота обертання приводу регулюється в діапазоні від 1600 до 6800 об/хв (від 3200 до 13600 кол/хв), що дозволяє настроювати інструмент під різні завдання. Для видалення пилу з опорної поверхні передбачена система отворів, звідки пил надходить у комплектний пилозбірник. Завдяки прогумованим поверхонь корпусу, машина відмінно лежить в руці і не стомлює оператора. Комплектується зручним кейсом Makpac для транспортування і зберігання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita BO6050J
Усі ціни 11 →Ексцентрикова шліфувальна машина Makita BO6050J + MakPac | 13 236 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 6050 J BO6050J | 12 999 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина Makita BO6050J в кейсі Makpac | 12 999 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO6050J | 19 999 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова MAKITA BO6050J | 16 755 грн. |
Модификації Makita BO6050J
Ціни на Makita BO6050J |
---|---|---|---|---|
Makita BO6050 | від 12 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Makita BO6050J | від 12 880 грн. | 11 пропозицій |