Плиткоріз Makita CC301DSAE
Відео 3Фото 6 |
Makita CC301DSAE |
|
В комплекті 2 акумулятора і зарядний пристрій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita CC301DSAE
Усі ціни 7 →Акумуляторна дискова пилка Makita CC301DSAE + 2 акб 10.8 V 2 Ah + з/в | 7 265 грн. |
Акумуляторна дискова пила Makita CC 301 DSAE CC301DSAE | 7 817 грн. |
Акумуляторна дискова пила Makita CC301DSAE, 2 акб BL1020B, з/п DC10SA | 7 265 грн. |
Акумуляторна дискова пила Makita CC301DSAE Makita | 7 070 грн. |
Дискова пила Makita для резки стекла CXT Slider (без АКБ и БП) (CC301DZ) C | 7 294 грн. |
Makita Дискова пила Makita для резки стекла CXT Slider (без АКБ и БП) (CC3 | 7 294 грн. |
Акумуляторна машинка для різання скла Makita CC301DSAE + 2 АКБ 10,8 V 2 Ah | 9 197 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості плиткоріза Makita CC301DSAE:
- Ємність бачка для води — 0.5 л
- Модель CC301DZ — без акумулятора і зарядного пристрою
- Модель CC301DSME — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод) і зарядний пристрій
- Модель CC301DSMJ — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Модель CC301DSAE — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод) і зарядний пристрій
- Модель CC301DWAE — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс
Модификації Makita CC301DSAE
Ціни на Makita CC301DSAE |
---|---|---|---|---|
Makita CC301DSAE | від 7 070 грн. | 7 пропозицій | ||
Makita CC301DSME | від 11 915 грн. | 10 пропозицій | ||
Makita CC301DSMJ | від 14 280 грн. | 2 пропозиції | ||
Makita CC301DZ | від 5 447 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →