Дриль Makita DA333DZ (190517)
Відео 5Фото 5 |
Makita DA333DZ |
|
Модель DA333DZ поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі DA333DSAE два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DA333DZ
Усі ціни 7 →Акумуляторний кутовий шуруповерт Makita DA333DZ, без акб | 4 040 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний кутовий Makita DA333DZ | 4 099 грн. |
Акумуляторна кутова дриль Makita DA333DZ (каркас) Makita | 4 100 грн. |
Makita DA333DZ | 3 114 грн. |
Makita DA333DZ | 3 990 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Makita DA333DZ | 3 878 грн. |
Акумуляторний дриль Makita DA333DZ (без АКБ) | 4 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →