Шліфувальна машина Makita DBO380Z
Відео 4Фото 12 |
Makita DBO380Z акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 5 Агод |
|
Модель DBO380Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейсу, а в комплекті моделі DBO380RTJ два акумулятори (5 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Розшифровка маркування КШМ MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DBO380Z
Усі ціни 10 →Акумуляторна вібраційна шліфувальна машина Makita DBO380Z (Без АКБ та ЗУ) | 7 042 грн. |
Акумуляторна вібраційна шліфмашина Makita DBO380Z без акб | 7 042 грн. |
Акумуляторна вібраційна шліфмашина Makita DBO380Z, без акб і з/п | 7 042 грн. |
Акумуляторна вібраційна шліфмашина Makita DBO380Z без АКБ і зарядного прис | 8 914 грн. |
Віброшліфмашина акумуляторна Makita DBO380Z (без АКБ та ЗП) | 6 639 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DBO380Z
Ціни на Makita DBO380Z |
---|---|---|---|---|
Makita DBO380Z | від 6 639 грн. | 10 пропозицій | ||
Makita DBO380RTJ | від 16 320 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →