Дриль Makita DDA350Z
Фото 4 |
Makita DDA350Z акк. 2 шт 3 Агод , кейс Makpacакк. відсутній, без кейса |
|
Модель DDA350Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі DDA350RFE два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DDA350Z
Усі ціни 7 →Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA350Z+акк.18V 5 Ah+швидкозарядний ЗУ | 13 057 грн. |
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA 350 Z (без АКБ) DDA350Z | 6 162 грн. |
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA350Z, без акб | 6 162 грн. |
Дриль кутовий акумуляторний Makita DDA350Z (без АКБ та ЗП) | 8 187 грн. |
Дриль кутовий акумуляторний Makita DDA350Z (без АКБ і ЗП) 117785 | 7 176 грн. |
Дриль кутовий акумуляторний Makita DDA350Z (без АКБ та ЗП) | 8 468 грн. |
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA350Z+2 акк.18V 5 Ah+швидкозарядний З | 17 163 грн. |
Модификації Makita DDA350Z
Ціни на Makita DDA350Z |
---|---|---|---|---|
Makita DDA350RFJ | від 18 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DDA350Z | від 6 162 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →