Болгарка Makita DGA900Z
Відео 2Фото 9 |
Makita DGA900Z акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 5 Агод |
|
Живлення здійснюється від двох акумуляторів одночасно
Модель DGA900Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі DGA900PT2 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Розшифровка маркування КШМ MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DGA900Z
Усі ціни 32 →Акумуляторна болгарка безщіткова Makita DGA900Z (без АКБ) | 11 782 грн. |
Акумуляторна болгарка Makita DGA 900 Z (без АКБ) DGA900Z | 11 782 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita DGA900Z, без акб | 11 782 грн. |
Акумуляторна болгарка Makita DGA900Z безщіткова Каркас (DGA900Z) | 13 421 грн. |
Болгарка (кутова шліфмашина) акумуляторна Makita DGA900Z (без АКБ та ЗП) | 10 825 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DGA900Z
Ціни на Makita DGA900Z |
---|---|---|---|---|
Makita DGA900Z | від 10 825 грн. | 32 пропозиції | ||
Makita DGA900PT2 | від 23 025 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →