Дриль-шурупокрут Makita DHP486Z
Відео 9Фото 15 |
Makita DHP486Z акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Модель DHP486Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса, а в комплекті моделі DHP486RTJ два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DHP486Z
Усі ціни 21 →Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP486Z (без АКБ та ЗУ) | 10 293 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Makita DHP486Z каркас в картоні | 10 293 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Makita DHP486Z без акб і з/п | 10 293 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP486Z (18 В, без АКБ) | 13 030 грн. |
Дриль-шуруповерт ударний акумуляторний Makita (без АКБ) DHP486Z | 10 679 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DHP486Z
Ціни на Makita DHP486Z |
---|---|---|---|---|
Makita DHP486RTJ | від 19 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Makita DHP486Z | від 10 177 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →