Електрорубанок Makita DKP180Z
Відео 8Фото 11 |
Makita DKP180Z |
|
Модель DKP180Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі DKP180RFE два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс в комплекті моделі DKP180RTJ два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс Makpac
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DKP180Z
Усі ціни 27 →Акумуляторний рубанок Makita DKP180Z (без АКБ) | 9 480 грн. |
Акумуляторний рубанок Makita DKP 180 Z (без АКБ) DKP180Z | 9 480 грн. |
Акумуляторний рубанок Makita DKP180Z, без акб | 9 480 грн. |
Акумуляторний рубанок Makita DKP180Z LXT без АКБ та зарядного пристрою (DK | 12 000 грн. |
Акумуляторний рубанок Makita DKP180Z (18 В, без АКБ, 82 мм) | 12 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →