Ланцюгова пила Makita DUC122RFE
Відео 7Фото 2 |
Makita DUC122RFE акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт 3 Агод кейс (сумка) / акк. 2 шт 4 Агод кейс (сумка) / акк. 2 шт 5 Агод |
|
В комплекті моделі DUC122RFE два акумулятора (3 Агод), в комплекті моделі DUC122RME два акумулятора (4 Агод), в комплекті моделі DUC122RTE два акумулятора (5 Агод)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DUC122RFE
Усі ціни 22 →Акумуляторна ланцюгова пилка Makita DUC122RFE + 2 акб 18 V 3 Ah + з/в + ке | 15 088 грн. |
Ланцюгова акумуляторна пила Makita DUC122RFE | 25 137 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC 122 RFE DUC122RFE | 14 899 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC122RFE, 1 акб | 14 899 грн. |
Пила ланцюгова акумуляторний Makita DUC122RFE (18 В, 3 А*год) | 24 380 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DUC122RFE
Ціни на Makita DUC122RFE |
---|---|---|---|---|
Makita DUC122Z | від 6 900 грн. | 21 пропозиція | ||
Makita DUC122RFE | від 14 899 грн. | 22 пропозиції | ||
Makita DUC122RME | від 16 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita DUC122RTE | від 15 900 грн. | 3 пропозиції |