Болгарка Makita GA023GM201
Відео 15Фото 5 |
Makita GA023GM201 |
|
AWS — бездротовий зв'язок по Bluetooth для з'єднання з пилососом для одночасного спільного запуску (адаптер входить в комплект поставки).
Модель GA023GZ поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі GA023GD201 два акумулятора (2.5 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі GA023GM201 два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Розшифровка маркування КШМ MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita GA023GM201
Усі ціни 15 →Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita GA023GM201 + 2 акк 4 Ah 40V | 30 471 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita GA023GM201, 2 акб 4 Ah, з/п, кейс | 30 471 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita GA023GM201, 2 шт BL4025, з/п | 30 471 грн. |
Болгарка (кутова шліфмашина) Makita GA023GM201 | 26 625 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Makita GA023GM201 | 22 877 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita GA023GM201
Ціни на Makita GA023GM201 |
---|---|---|---|---|
Makita GA023GZ | від 9 300 грн. | 8 пропозицій | ||
Makita GA023GD201 | від 25 731 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita GA023GM201 | від 22 877 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →