Точильний верстат Makita GB602 150 мм без заточування дисків
Відео 14Фото 4 |
Makita GB602 150 мм без заточування дисків 150 мм без заточування дисків 150 мм заточка дисків |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita GB602 150 мм без заточування дисків
Усі ціни 7 →Точильний верстат Makita GB602 | 8 115 грн. |
Точильний верстат Makita GB 602 GB602 | 7 850 грн. |
Точильний верстат Makita GB602 в картонній коробці | 7 850 грн. |
Точильный станок Makita GB 602 GB602 | 10 272 грн. |
Станок заточный Makita GB602 250Вт 150мм | 10 272 грн. |
Двосторонній настільний шліфувальний верстат Makita GB602 | 9 429 грн. |
Електричний точильний верстат Makita GB602 (250Вт, 150 мм) точило з двома | 10 272 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель GB602 — немає тримача для заточування пильних дисків
- Модель GB602W — є тримач для заточування пильних дисків
Модификації Makita GB602
Ціни на Makita GB602 |
---|---|---|---|---|
Makita GB602 150 мм без заточування дисків | від 7 850 грн. | 7 пропозицій | ||
Makita GB602W 150 мм заточка дисків | від 7 768 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →