Дриль-шурупокрут Makita HP001GZ
Відео 2Фото 13 |
Makita HP001GZ акк. 2 шт 2.5 Агод , кейс, без адаптера ADP10акк. 2 шт 4 Агод , кейсакк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейс |
|
Модель HP001GZ постачається без аксесуарів, модель HP001GZ01 постачається без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita HP001GZ
Усі ціни 23 →Акумуляторний дриль-шуруповерт з ударом Makita HP001GZ (Без АКБ та ЗУ) | 11 511 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita HP001GZ без акб та з/п | 11 399 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita XGT 40 V MAX HP001GZ, без ак | 11 399 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний Makita HP001GZ (без АКБ та ЗП) | 12 679 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita HP001GZ (40 В, без АКБ) | 14 570 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita HP001GZ
Ціни на Makita HP001GZ |
---|---|---|---|---|
Makita HP001GD201 | від 23 999 грн. | 22 пропозиції | ||
Makita HP001GM201 | від 25 300 грн. | 7 пропозицій | ||
Makita HP001GZ | від 11 399 грн. | 23 пропозиції | ||
Makita HP001GZ01 | від 10 600 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →