Перфоратор Makita MT M8700
Відео 1Фото 6 |
Одна з найдоступніших моделей багатофункціональних мережевих перфораторів від Makita. Являє собою 3-х режимний ручний електроінструмент побутового класу з пилозахищена патроном стандарту SDS Plus. Виконаний за класичною схемою з традиційної лінійної компонуванням, що передбачає горизонтальне розташування двигуна, помірні габарити і скромний вагу, рівний 2,5 кг. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований для виконання обмежених обсягів будівельних, монтажних і демонтажних робіт.
Перфоратор Makita M8700 обладнаний надійним електричним двигуном потужністю 710 Вт, що працює в парі зі сталевим редуктором і довговічним ударним механізмом. Може експлуатуватися в 3-х режимах: довбання (режим відбійного молотка), ударного і звичайного свердління. Базовим робочим режимом є ударне свердління. Генерованої енергії удару (1,9 Дж) достатньо для створення отворів діаметром до 22 мм в міцних марки бетону, несучих плитах і перекриттях, натуральному/штучному камені, цегляній кладці і твердих мінеральних матеріалах. Режим довбання допоможе зробити пази (наприклад, для укладання електропроводки) в штукатурці чи легкому бетоні. Швидкість обертання вихідного валу досягає 1100 об/хв і її цілком достатньо для ефективного свердління отворів в деревині (до 13 мм) і дерево (до 32/68 мм свердлом/коронкою). Розчіпна муфта запобігає травму оператора або поломку інструменту при заклинюванні бура.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita MT M8700
Усі ціни 21 →Перфоратор Makita M 8700 M8700 | 5 063 грн. |
Перфоратор Makita M8700 в кейсі | 3 899 грн. |
Перфоратор Makita M8700 SDS-PLUS 710Вт (M8700) | 5 063 грн. |
Перфоратор Makita (M8700) | 5 063 грн. |
Перфоратор Makita M 8700 (0.71 Вт, 1.9 Дж) M8700 | 5 060 грн. |