Біти / торцеві голівки Makita P-06127
Makita P-06127 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita P-06127
Набір біт із шестигранним хвостовиком Pozidrive (Makita) PZ2 (P-06127) | 672 грн. |
Біта Makita PZ2 50 мм (10 шт) P-06127 | 723 грн. |
Біта PZ2 Makita 50 мм P-06127 | 750 грн. |
Набор бит Makita 1/4" 10ед. (P-06127) | 850 грн. |
Набір біт насадок Makita P-06127 (PZ2, 50 мм, 10 шт) Pozidrive біти з шест | 850 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →