Шурупокрут Makita TL064DZ
Відео 1Фото 6 |
Makita TL064DZ |
|
Модель TL064DZ поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі TL064DWAE два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita TL064DZ
Усі ціни 23 →Акумуляторний гвинтоверт Makita TL064DZ (без АКБ) | 6 939 грн. |
Акумуляторний ударний шурупокрут Makita TL064DZ (без АКБ) | 6 939 грн. |
Акумуляторний ударний кутовий шуруповерт Makita TL064DZ, без акб | 6 939 грн. |
Акумуляторний кутовий ударний гвинтоверт Makita TL064DZ (10.8 В, без АКБ, | 8 780 грн. |
Аккумуляторный ударный угловой шуруповерт Makita (TL064DZ) - без аккумулят | 8 783 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →